Aktualności

Fruit Juice Matters na Konferencji pt: „Cykliczne spotkanie Oddziału Bydgoskiego Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego (PTP)”

W dniu 16 grudnia 2017 r., w ramach programu Fruit Juice Matters, polski  zespół FJM obecny był na Cyklicznym spotkaniu Oddziału Bydgoskiego Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego (PTP), które odbyło się w Bydgoszczy.

Konferencja była platformą do wymiany wiedzy i dyskusji związanych z tematyką pediatryczną. W tym roku obecnych było ponad 90 lekarzy pediatrów i lekarzy rodzinnych.

W ramach kampanii Fruit Juice Matters dr Agnieszka Kozioł-Kozakowska, dietetyk, Adiunkt w Klinice Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum w Krakowie, poprowadziła wykład pt: Czy soki powinny być obecne w diecie dzieci i jaką pełnią rolę?, podczas którego zaprezentowała na podstawie soku pomarańczowego wybrane składniki soków owocowych oraz ich miejsce w dziecięcej diecie jak również ich wpływ na zdrowie.

 

 

 

 

12
01 2018

Podsumowanie obecności Fruit Juice Matters na Akademii Sokowej IV

Podsumowanie obecności Fruit Juice Matters na Akademii Sokowej IV, pt: „Soki owocowe i warzywne – jakość, technologia i ich wartość odżywcza”

Czytaj więcej
30
11 2017

Podsumowanie obecności Fruit Juice Matters na jesiennych konferencjach

Podsumowanie obecności Fruit Juice Matters na jesiennych konferencjach skierowanych do środowiska  pediatrów i lekarzy rodzinnych.

 

 

 

 

Czytaj więcej