O AIJN

AIJN (European Fruit Juice Association) – Europejskie Stowarzyszenie Producentów Soków Owocowych jest organizacją typu non-profit promującą interesy i produkty branży soków owocowych w Europie. Stowarzyszenie AIJN zostało wpisane do Europejskiego Rejestru Transparentności/ European Transparency Register (Wspólnego Rejestru Transparentności Komisji Europejskiej i Parlamentu Europejskiego).

Rejestr ten stanowi bazę danych o lobbujących firmach, osobach fizycznych, organizacjach pozarządowych i innych organizacjach mających wpływ na kształt ustawodawstwa UE. Kliknij tutaj, aby uzyskać dodatkowe informacje na temat Europejskiego Rejestru Transparentności.

Od czasu założenia w 1958 r.  AIJN nieprzerwanie wspiera swoich członków w dążeniach do podnoszenia jakości produktów oraz zrównoważonego rozwoju. Więcej informacji na stronie internetowej AIJN.

Statusy członkowstwa w AIJN:

  • Członkowie pełnoprawni

Krajowe stowarzyszenia producentów soków owocowych lub firmy z branży sokowniczej z państw członkowskich UE, w tym Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS)

  • Członkowie afiliowani

Krajowe stowarzyszenia producentów soków owocowych z krajów spoza UE, które ubiegają się o członkowstwo w UE.

  • Członkowie obserwatorzy

Stowarzyszenia krajowe z krajów spoza UE, które nie ubiegają się o członkowstwo w UE.

Indywidualne firmy, m.in. dostawcy i producenci opakowań, międzynarodowe stowarzyszania działające aktywnie w branży soków owocowych.

Więcej informacji na temat naszych członków na stronie internetowej: http://www.aijn.org/membership/

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Przejdź na stronę kontakt, aby skontaktować się z naszym zespołem ds. inicjatywy Poznaj soki owocowe (Fruit Juice Matters)

 

 

Skontaktuj się z nami