Kontakt

Chcesz uzyskać więcej informacji o programie Poznaj soki owocowe (Fruit Juice Matters)? Masz uwagi? Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z niniejszego formularza kontaktowego, aby:

 • Zadać pytania o soki owocowe
 • Dowiedzieć się więcej na temat inicjatywy Poznaj soki owocowe (Fruit Juice Matters)
 • Dowiedzieć się, jak zostać partnerem współfinansującym
 • Poprosić o przesłanie najnowszych materiałów
 • Skomentować informacje naukowe dotyczące odżywiania lub podzielić się własnymi
 • Poprosić o dodatkowe informacje, podstawowe dokumenty i źródła badań

W przypadku pytań ze strony przedstawicieli mediów prosimy zapoznać się z informacjami w zakładce: Z kim sie kontaktować

Podstawowe informacje zostały zamieszczone w zakładce: O nas

 

 

Polityka prywatności AIJN dla programu Fruit Juice Matters

Prywatność użytkowników jest dla nas bardzo ważna. W poniższej informacji o ochronie prywatności uzyskasz więcej informacji na temat tego, które dane będą pozyskiwane, wtedy gdy skorzystasz z formularza kontaktowego zamieszczonego na naszej stronie internetowej.

Administratorem danych jest

Sekretariat AIJN, który mieści się przy Rue de la Loi 221, box 5, 1040 Bruksela, Belgia. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z prywatnością i danymi wyślij wiadomość e-mail na adres: privacy@aijn.org lub fjm.poland@gmail.com. Możesz też zadzwonić pod wskazany numer: +32 2 234 06 20.

Jakie dane będziemy pozyskiwać?

Kiedy skorzystasz z formularza kontaktowego na stronie, pojawi się prośba o podanie imienia, nazwiska, adresu e-mail, firmy, stanowiska.

Dlaczego pozyskujemy Twoje dane?

Dane osobowe zebrane za pośrednictwem formularza kontaktowego zostaną wykorzystane do dostarczenia wymaganych informacji.

Gdzie przechowujemy twoje dane?

Twoje informacje są przechowywane w zabezpieczonej bazie danych i nie zostaną udostępniane osobom trzecim (chyba że wymaga tego prawo).

Twoje dane będą przechowywane tak długo, jak długo trwać będzie projekt FJM. Okres przechowywania danych osobowych jest również uzależniony od Twojej woli. W dowolnym momencie możesz wyrazić sprzeciw wobec dalszego przechowywania przez nas swoich danych osobowych. Konsekwencją wyrażenia sprzeciwu będzie bezzwłoczne usunięcie Twoich danych osobowych i zaprzestanie prowadzenia wobec Ciebie dalszych działań informacyjnych.

Twoje prawa

Dla przypomnienia – masz prawo do:

 • do wglądu i dostępu do danych
 • do sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych,
 • do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
 • do przenoszenia danych,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Okres przechowywania danych osobowych jest uzależniony tylko i wyłącznie od Twojej woli. W dowolnym momencie możesz wyrazić sprzeciw wobec dalszego przechowywania przez nas swoich danych osobowych. Konsekwencją wyrażenia sprzeciwu będzie bezzwłoczne usunięcie Twoich danych osobowych i zaprzestanie prowadzenia wobec Ciebie dalszych działań informacyjnych.

Jeśli chcesz, aby Twoje dane zostały usunięte, wyślij nam wiadomość na adres: privacy@aijn.org lub fjm.poland@gmail.com

Nadal masz wątpliwości lub zastrzeżenia?

Jeśli nadal będziesz mieć wątpliwości, w jaki sposób AIJN wykorzystuje Twoje dane, skontaktuj się z nami. Zadzwoń, wyślij e-mail lub skontaktuj się bezpośrednio z belgijskim organem ochrony danych:

Komisja ds. Ochrony prywatności

Rue de la Presse 35

1000 Brussels

+32 2 274 48 00

commission@privacycommission.be

 

Skorzystanie z formularza kontaktowego jest jednoznaczne  ze złożeniem poniższych oświadczeń:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w związku z przesłanym przeze mnie zapytaniem. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest AIJN (Europejskie Stowarzyszenie Soków Owocowych), którego siedziba mieści się przy Rue de la Loi 221, box 5, 1040 Bruksela, Belgia.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest AIJN (Europejskie Stowarzyszenie Soków Owocowych), którego siedziba mieści się przy Rue de la Loi 221, box 5, 1040 Bruksela, Belgia

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AIJN (Europejskie Stowarzyszenie Soków Owocowych), którego siedziba mieści się przy Rue de la Loi 221, box 5, 1040 Bruksela, Belgia 9 jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez AIJN (Europejskie Stowarzyszenie Soków Owocowych), którego siedziba mieści się przy Rue de la Loi 221, box 5, 1040 Bruksela, Belgia. w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów biznesowych, a także na przekazywanie danych osobowych innym podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora: dostawcom usług IT oraz agencjom marketingowym, podmiotom świadczącym usługi w zakresie wysyłki korespondencji elektronicznej. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.